Yeni Makale
Anasayfa / Hosting

Hosting

SSD Hosting Nedir?

SSD Hosting, normal hosting deneyiminden kat kat daha kaliteli bir şekilde web sitelerinizin performansını etkileyen bir teknolojidir. Bu teknoloji, içerisinde yüksek yüklü hızlandırıcılar ve daha büyük sıkıştırılabilme kapasiteleri barındırmaktadır. Standart bir hosting hizmeti alındığı zaman ortaya çıkan çoğu teknik aksaklıklar ve sistemsel sıkıntılar ssd teknolojisi sayesinde ortadan kalkmıştır. Hostbac Bilişim sayesinde kolayca ulaşabileceğiniz bu yüksek teknolojiye sahip hosting servisinin kolaylıkları burada bitmiyor.Çünkü bu teknolojinin sadece hafıza öğütme ve saklama yolu olarak düşünülmemesi gerekmektedir. SSD Hosting sayesinde web siteleriniz var olan indirme / yükleme hızları arasında yüksek sıçramalar yapabileceklerdir. Normal bir server üzerine kurulmuş olan bir web sitesi ortalama 1-5 saniye arasında açılabilmektedir. Web sitenizin trafik ağı ve birçok farklı sebep bu süreleri değiştirebilmektedir. Fakat Hostbac Bilişim SSD Hosting teknolojisine sahip olan bir web sitesi 1 saniyenin çok daha altında bir süre içerisinde oldukça verimli bir şekilde aktiflik gösterebilir. Ve bu sayede de sitelerinizin içerisinde dolaşan kullanıcılarınız, üyeleriniz veya izleyicileriniz hiçbir şekilde bu gibi basit aksaklıklardan etkilenmez. 

CPanel Nedir?

CPanel, bir hosting kontrol panelidir. Daha basit söyleyecek olursak web sitenizin bütün dosyalarına, uygulamalarına; her şeyine bu panel sayesinde erişebilir, yönetebilirsiniz. Bu panelin içerisinde barındırdığı uygulama çeşitlilikleri ve güvenlik önlemleri sayesinde her daim istediğiniz uygulamayı ( tabi ki hosting paketiniz dahilinde ) hızlıca kurabilir, yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz. İsterseniz eski usül FTP dosya yükleme yöntemi ile, isterseniz de hazır şablonlar aracılığı ile CPanel sizlere sınırsız bir kullanım alanı sunmaktadır. Bu panel ile yeni bir web site oluşturabilirsiniz ya da submain dediğimiz domaine bağlı alt domainler yaratabilirsiniz (örneksite.com // shop.örneksite.com). Dosyalarınızı kolaylıkla yükleyip silebilirsiniz. E-maillerinizi kontrol edebilir ve mail adreslerinizi yönetebilirsiniz. SSL Sertifikasını etkinleştirebilirsiniz. Üstelik Hostback Bilişim aracılığı ile alacağınız hostinglerde Cpanel desteği sunulmaktadır. Paketlerimizi hemen incelemeye başlayabilirsiniz. 

Plesk Panel Nedir?

Plesk Panel, bir üstteki başlıkta açıkladığımız bir diğer web sitesi kontrol ve yönetim uygulaması ile aynı işlevi gören bir başka paneldir. Hosting, yani barındırma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bir panel olan bu sistem sayesinde alanadlarınızı ve içerisine yüklediğiniz web siteleri büyük bir güvenle geliştirebilirsiniz. Alan adı taşıma, alt bağ alan adı ( submain ) oluşturma, e-mail hesapları oluşturma ve yönetme gibi bir çok işlemi yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca Plesk Panel kullanıcıları oldukça praki bir şekilde tıpkı Cpanelde olduğu gibi SSL sertifikalarını kurabilmektedirler. Bu sistemler sayesinde web sitenizin bir alt deposu oluşturulur. Veri depoları sayesinde kendini besleyen siteler yerine sürekli beslenen bir site alt yapısına ve güvenliğine sahip olmuş olursunuz. Böylece sitenizin güvenliği veya ulaşılabilirliği konusunda bir çekinceniz olmadan, hiçbir bilginiz olmasa bile kolaylıkla yükselebilirsiniz. Üstelik, üstün SEO deneyimlerini bu panelle birlikte sizlere sunduğumuz HostBac Bilişim Plesk Panel Hosting hizmetimiz şu anda aktif olarak emrinizdedir. Dilerseniz tekliflerimize bir göz gezdirebilirsiniz. 

14 Yıllık Tecrübe

Bilişim sektöründe gerçekten çarpıcı gelişmelerin yaşandığı ve kolaylıkla da unutulmayacak olan bu gelişmeleri yakından takip ettiğimiz şu yüzyıl, insanı hayrete düşürüyor. Fakat aklınız kalmasın, sizlere olabildiğince hızlı ve doğru hizmeti verebilmek adına çalışıyoruz. Bilişim sektöründe edindiğimiz 14 yıllık tecrübe sayesinde sizlere hak ettiğiniz kaliteli hizmeti sunabilmek için ihtiyaçlarınıza kolaylıkla cevap verebilmekteyiz. Sizler için sağladığımız uzman desteği ile hiçbir bilginiz olmasa da hemen yeni tekliflerimizden faydalanabilir ve siz de hayalinizdeki web sitesini bizimle birlikte oluşturabilirsiniz.

Bizler, sizin her an yanınızda olabilmek adına bunca gelişmenin içerisinde doğru yükselttiğimiz 14 yıllık tecrübe ve buna ek olarak sağladığımız uzman desteği sayesinde yarı yolda kalmayacaksınız. Bu işin en başından en sonuna kadar yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizlerin müşterisi olmasanız bile sizlere her anlamda kolaylık sağlayabilmek adına oturttuğumuz çalışma prensiplerimiz sayesinde dikte etmeden, öğretici bir dille her şeyi öğrenmenizi sağlıyoruz. Şimdi siz de bu hizmetlerimizden faydalanabilmek adına hemen kendinize ve bütçenize en uygun paketlerimizi seçip hemen arama sonuçlarındaki yerinizi alabilirsiniz. Çünkü biz yanınızda oldukça arama sonuçlarında yükselmek, en doğal reaksiyonunuz olacak…